Mezoterapi Hakkında Bilinmeyenler

Anasayfa » Mezoterapi » Mezoterapi Hakkında Bilinmeyenler
mezoterapi nedir

Mezoterapi; vitaminlerin, minerallerin aminoasitlerin ve daha birçok besleyici ve destekleyici ürünün küçük miktarlarda karıştırılarak mikroenjeksiyon tekniği ile cildin içine enjekte edilmesi yöntemidir.

Dermaroller ve dermapen cihazlarıyla mikrotravmalarla küçük kanallar açarak da cilde uygulanabilir. Cilt yenileme ve kırışıklıkları düzeltmekte, lifting, göz çevresi morluk ve şişliklerinde, leke tedavilerinde, selülit, bölgesel incelme, deri rengini açmak amacı ile, akne ve sivilce izlerinin tedavisinde, saç dökülmesinde ve saç ekiminden sonra ekilen saç greftlerinin daha canlı olarak uzaması gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılan bu tedavi FDA tarafından onaylanmıştır.

Burada dikkat edilmesi gereken husus cildinizin hekiminiz tarafından iyi analiz edilmesi ve problemli alana doğru ürünün yeterli miktar ve seanslarla uygulanmasıdır. Böylelikle gayet başarılı ve yüz güldürücü sonuçlar elde etmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Asel Güzellik ve Estetik Ltd. Şti.

Atakent 24
Atakent Mahallesi 241. Sokak
11/43 Küçükçekmece İstanbul

E-posta: bilgi@aselclinic.com

Paylaştığımız içerikler bilgilendirme amaçlı olup, uygulamaların hekim gözetiminde yapılması gerekmektedir. Bilgilerin hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanımından doğacak sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Designed by DMM Turkey

İletişim

    Adınız (gerekli)

    Konu

    Mesajınız

    bilgi [at] aselclinic.com