Kurumsal

Profesyonel kadro ve uzman estetisyenleriyle İstanbul Küçükçekmece’de hizmet veren Asel Estetik ve Güzellik, konuklarının beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yüksek kalitede sağlık hizmeti vermeyi hedeflemiş, kaliteyi uygun fiyatlarla sağlamayı ilke edinmiştir.

Mahremiyete ve insan sağlığına saygılı, en kaliteli hizmeti en konforlu biçimde sunmayı ilke edinen ASEL; Dünya’daki kalite standartlarını ve bilimsel gelişmeleri takip ederek uzman hekimler kontrolünde son teknoloji ile hizmet vermektedir.

ASEL olarak cilt bakımınızı ve güzelliğinizi sizin kadar önemsiyor, kişiye özel küçük dokunuşlarla doğal güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz.

Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Mezoterapi, Leke Tedavisi ve Botoks Uygulamaları ile hayat bulacak; sağlık ve güzellik alanındaki yaşam ortağınız olarak yanımızda her zaman kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru, görüş ve önerileriniz için; iletişim sayfamız veya sosyal medya kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Asel Güzellik ve Estetik Ltd. Şti.

Atakent 24
Atakent Mahallesi 241. Sokak
11/43 Küçükçekmece İstanbul

E-posta: bilgi@aselclinic.com

Paylaştığımız içerikler bilgilendirme amaçlı olup, uygulamaların hekim gözetiminde yapılması gerekmektedir. Bilgilerin hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanımından doğacak sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Designed by DMM Turkey

İletişim

    Adınız (gerekli)

    Konu

    Mesajınız

    bilgi [at] aselclinic.com